Zarabiaj jak ja. Dzień 65.

Witam!

Kolejne 5 zł odłożone. Stan skarbonki 10 zł.

Zarabianie przez internet – EDU INFINITY – Takiej szansy nie mniałeś.

Kilka dni temu wspominałem o nowym projekcie. Projekt nazywa się EDU INFINITY. Jego celem jest tworzenie społeczności współpracowników wdrażających najnowsze technologie i produkty w życie. Naszym odbiorcom praktycznie może być każdy człowiek, firma, instytucja. Działamy na kilku płaszczyznach i na kilku branżach i ciągle dochodzą kolejne. Każdy kto przystąpi do współpracy może działać w jednej lub kilku branżach. Przystąpienie jest za darmo i nie będzie żadnych płatności. Do współpracy zapraszamy zainteresowane osoby i firmy. Dostępne materiały szkoleniowe, szkolenia i webinary. Wszystko w systemie mlm. Jest to pierwszy MLM który jest darmowy. Ja się nie spotkałem z takim MLM-em.

Dziedziny jakimi zajmuje się projekt:

  1. Dom pasywny, czyli rozwiązania dla budownictwa. Obniżenie czynszu za ogrzewanie i prad do 0 zł. W fazie budowy oszczędności w granicach 60 000 zł przy domu 200 m2. Możliwe dotacje .
  2. Farba termoizolacyjna. Rewolucja technologiczna. Dwukrotne pomalowanie na zewnątrz i wewnątrz daje ocieplenie takie, jak 48 cm grubości styropian.
  3. Robotyka i automatyka dla firm. Różne urządzenia jak : automatyczne kasy, sklepy, automaty do faktur itp.Firma robi automatykę i robotykę pod konkretne zamówienia. Można inwestować w ich udziały (tokeny) i pobierać dewidendy.
  4. Oddłużanie firm, ludzi.Pomoc w walce z komornikami i w sądach.
  5. Zdrowie i psychika – alternatywne sposoby.

Myślisz lub chcesz zarabiać poważne pieniądze w nowoczesnych branżach, projekt jest dla Ciebie. Możesz rozpocząć skuteczne zarabianie przez intenet ale i poza nim. Masz szansę osiągnąć dochód pasywny ,który będzie dawał Ci pieniądze przez wiele lat.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *