BEKANTAN – ratuj i zarabiaj.

Całkowicie nowa idea.

BEKANTAN to projekt łączący tradycyjny biznes z ochroną zagrożonego wyginięciem gatunku zwierzęcia Proboscis Monkey.

Proboscis Monkey to bardzo sympatyczne i trochę śmieszne zwierzę z nietypowym dużym charakterystycznym nosem. Jego spolszczona nazwa to Nosacz. Mieszka tylko na wyspie Borneo z racji pożywienia, które występuje tylko na tej wyspie. Nie jest przechowywany w żadnym ZOO. Zostało go już około 8000 sztuk. Niestety to chciwy człowiek jest przyczyną zmniejszania jego populacji. TY inwestując w ten projekt, możesz zarobić i pomóc Nosaczowi.

Proboscis Monkey

BEKANTAN – Tradycyjny biznes, produkty.

Drugim podstawowym zadaniem projektu jest biznes tradycyjny. Firma zaczyna od produkcji napoju energetycznego. Napoje energetyczne to artykuły, których udział na rynkach całego świata jest dość znaczny a obroty sięgają niebotycznych cen. Wracając do pierwszego produktu jakim jest w produkcji drink energetyczny o nazwie BEKANTAN, ekologiczny, naturalny, orzeźwiający i lekko gazowany. Składa się z soków jabłka, czarnej porzeczki, stewii i guarany. Ma dodatek Kofeiny z kawy.

Na następne produkty będziemy czekać z niecierpliwością.

Orzeźwiający energetyk

Tokeny BKN.

Za projektem stoją tokeny BKN. Jest to sposób pozyskiwania pieniędzy przez projekt na wyznaczoną ścieżkę rozwoju. Kupując tokeny BKN dajesz firmie fundusze na realizację celów biznesowych i ratowanie nosacza. 20 % dochodu firmy jest przeznaczona na ochronę zwierzęcia. W miarę rozwoju firmy tokeny będą zyskiwały na wartości a firma obiecuje odkupienie tych tokenów.

Sposób na zarabianie przez internet.

Moim zdaniem jest to dobry pomysł, który może zrobić karierę. Ja w niego uwierzyłem i zainwestowałem. Nie jest to ostatnie moje słowo, bo zamierzam regularnie po trochu dokupywać tokeny. TY musisz sam/a zdecydować czy chcesz zarabiać przez internet w ten sposób. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie projektu : STRONA PROJEKTU

Tu jest strona REJESTRACJI

Tu jest nagranie : PREZENTACJA