Zarabianie na diamentach – DIC

Zarabianie na diamentach. Diamonds International Corporation czyli DIC.

To projekt umożliwiający każdemu kupno certyfikowanych diamentów lub biżuterii diamentowej. Dlaczego piszę, że każdemu? Bo można kupić swój diament inwestując miesięcznie od 60 dolarów ( lub wielokrotność tej kwoty ). Po roku możemy odebrać swój diament. W ten sposób zarabianie na diamentach jest dostępne dla wszystkich.

Zarabianie na diamentach. DIC – o projekcie.

DIC to firma założona na Słowacji w 2006 roku. Obecnie działa w kilku krajach na świecie. Ma swoje salony sprzedaży w Pradze, Bratysławie , Sofii i Dubaju.

Zajmuje się obrotem certyfikowanych diamentów inwestycyjnych, sprzedażą biżuteri diamentowej własnej produkcji i zegarków diamentowych.

DIC jest członkiem i akcjonariuszem prestiżowej Diamentowej Exchange w Antwerpii Beurs voor Diamanthandel i członkiem DDE – Dubaj Diament Exchange. Każdy produkt ( biżuteria ) wyprodukowany przez firmę jest chroniony zarejestrowanym znakiem towarowym.

DIC ma ponad 25000 zadowolonych klijentów.

Jak działa Diamond Certainty?

Stanie się właścicielem diamentów i ustalenie dochodu pobocznego jest prostym procesem:

1.  Decydujesz się na użycie diamentów i biżuterii jako
instrumentu inwestycyjnego.

2.  Wybierz diament lub klejnot, aby zapisać
(możesz to zrobić również na późniejszym etapie).

3.  Ty decydujesz, ile pieniędzy możesz odłożyć na bok
z wyjątkiem diamentów lub biżuterii co miesiąc.

4.  Zapisz podaną kwotę co miesiąc do swojej
Konto Diamond Certainty.

5.  Kiedy zaoszczędzisz wystarczająco, możesz kupić wybrane
diament lub biżuteria.

6.  Zarabiaj nawet stopniowo rosnący dochód pasywny
nie robiąc nic.

7.  Zarobić znacznie wyższe dochody, jeśli jesteś
proaktywny i jeśli zmienisz swoją pasję
diamenty w udany biznes.

Zarabianie przez internet.

DIC daje swoim inwestorom dodatkowe możliwości. Dla każdego partnera wpłacającego co miesiąc pieniądze firma daje 10% prowizji jako prezent na zakup biżuterii diamentowej lub zegarka diamentowego. Premię tą można wykorzystać w dowolnym czasie. Drugą formą zarobku jest prowizja od struktury, której nie musisz budować. Firma sama w miarę rozwoju rozbuduje twoją strukturę. Jest to proste zarabianie przez internet dające dochód pasywny. Zarabiasz bez wkładu swojej pracy.

Dla chcących przyspieszyć i szybciej powiększyć swoje zarobki DIC daje dużo więcej możliwości. Niestety albo stety wymaga to zaangażowania ale zarabianie w internecie staje się bardziaj skuteczne.

Tego wszystkiego dowiesz się z filmów.